BHP w miejscu pracy

Temat popularnego BHP, czyli Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest ceniony od wielu lat. Mimo tego, że szkolenia bhp odbywają się systematycznie, nadal dochodzi do wypadków w pracy. W niektórych zawodach ryzyko wypadkowe jest większe, w innych mniejsze. Tak było zawsze i wbrew najszczerszych chęci pracodawców, jest w takim razie nie do uniknięcia. Jednak, by być w zgodzie z prawem i mieć spokojne sumienie, każdy pracodawca posiada obowiązek poddać odpowiedniemu szkoleniu swoich pracowników. Podczas szkoleń z zakresu BHP wykładowcy pokazują bardzo dużo niezbędnego materiału. Mowa jest głównie o:

  • przyczynach wypadków
  • o działaniu, gdy tego typu wypadek obecnie się zdarzy
  • o sposobach unikania wypadków na niebezpiecznych stanowiskach pracy
  • o zapobieganiu wypadkom
  • powierzana jest również instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Innowacyjne metody szkolenia w mieście Katowice

Bardzo świetną metodą są szkolenia on-line. Ich najistotniejsze walory, to zróżnicowana cena, a również dostępność dla całkowicie większej liczby słuchaczy. Weźmy tytułem przykładu choćby Chorzów i Katowice. Teoretycznie miasta są blisko siebie. Ale jeżeli firma miałaby swoje oddziały w tych dwóch miastach, nie dałoby się przeszkolić jej pracowników za jednym razem. Przy wspaniałym szkoleniu w internecie pracodawca ustala termin szkolenia, zbiera własnych pracowników przykładowo w salach konferencyjnych o jednej, umówionej z wykładowcą godzinie. Są włączone komputery z dostępem do sieci i wykładowca rozpoczyna wykład. W tego rodzaju przypadku macie sposobność przeszkolić parę osób zarazem i to w dwóch przeróżnych oddziałach.

Świetne!

Wykładowca zaczyna jeden wykład nie wychodząc z własnego gabinetu, a nie kilka wykładów w wielu miejscach. Dzięki temu firma zapewniająca oferty szkoleniowe jest w stanie zaoferować ewidentnie niższą stawkę i bardziej elastyczne terminy szkoleń. To samo dotyczy osób nowo zatrudnionych. Osoba szkoląca nie musi dojeżdżać za każdym razem, gdy pracodawca zatrudni nowego pracownika. Nowy pracownik siada przed sprzętem komputerowym, wysłuchuje wykładu, może zadawać pytania, gdy jest coś dla niego niezbyt jasne. Jest to praktyczne narzędzie, jakie pomoże pracodawcom obniżyć ceny szkoleń. Śmiało musicie sobie na tego typu formę współpracy pozwolić.

Nasza www szkolenia bhp Katowice – na stronie http://best-bhp.pl