Jaki szampon do oczyszczenia skóry głowy?

O skórę głowy należy dbać dokładnie tak samo jak o resztę skóry znajdującej się na naszym ciele. Stosowanie peelingu może być jednak niemożliwe, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie szampon, którego działanie opiera się na silnym oczyszczaniu. W ten sposób pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń, jakie zalegają na strukturze naszego włosa i na głowie. Dzięki głębokiemu oczyszczeniu składniki odżywcze będą mogły przenikać w łatwiejszy sposób.

Szampon marki Davines dostępny na stronie glamlook.pl to najlepszy przykład preparatu, który łączy w sobie skuteczność działania oraz optymalny dla naszych włosów skład. Szampon Naturaltech Detoxifying zawiera naturalne cząsteczki, których obecność sprawia, że szampon działa jak peeling i pozwala pozbyć się zanieczyszczeń na skórze głowy.

Dodatek olejku z jojoba zapewnia ochronę skóry głowy i ułatwia jej regenerację. Szampon chroni przed działaniem wolnych rodników, których nadmierna ilość prowadzi do starzenia się skóry, a w efekcie pogarszania kondycji naszych włosów.

18

http://glamlook.pl/product-pol-4137-Davines-Naturaltech-Detoxifying-Rewitalizujacy-szampon-peelingujacy-100ml.html