Własny garaż

W tej chwili mnóstwo z nas marzy o praktycznym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie powinniśmy skrobać szyb, bądź odśnieżać zalegającego na samochodzie śniegu. Garaż gwarantuje całkowicie większe możliwości, tego typu jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    korzystne czynności obsługowe w takim garażu mamy możliwość zrobić sami.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież wspaniałe, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, ta nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Jednak żeby garaż był właściwy musimy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami taki garaż mamy okazje wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i mamy niekosztowny i natychmiast zrobiony taras. Trzeba tak zaplanować domek, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego typu wasz taras. Oczywiście w danych oknach musicie założyć żaluzje bądź stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Zapraszamy na:
żaluzje Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu żaluzji, rolet, plisów.