Zdejmowanie klątw oraz czarów

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna nadawana do adresata podczas poprawnego obrządku magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś źle życzy i ta niechętnie życząca postać bądź wynajęty przez nią fachowiec wyraża w właściwym rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, zatem odciążenia się od tego gatunku energii wynikających z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, gdyż tego modelu postępowanie może przynieść zwiększenie się czynienia klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest odpowiednim ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają szczególnie osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu odejścia z towarzyszem bądź przeczuwają, że partner oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak odpowiednio można obrazowo uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś nieprawdziwego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie posiądziemy, potrzeba pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś czeka i prawdziwa miłość, która się nie skończy, i faktyczne zadowolenie, które będzie magiczne w swój prosty sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku albo zaklęcia.

Najmocarniejszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się odmienne ujemne zjawiska: nadzwyczajne zbiegi okoliczności, sytuacje, w których stale ponosimy szkody, również materialne jak i niematerialne, poczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu zdarzeń, jakiekolwiek starania spełzają na niczym, szukasz miłości i nieprzerwanie doświadczasz zawodu. Bywa, że wszystkie lata tkwimy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i strategia spożytkowania energii. Przyjmuje się wówczas, że jeśli ktoś ma niecne cele i manewruje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zręczność rujnowania innym ludziom, natomiast cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która wielokrotnie pozwala na zbadanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego wolę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Praktyczne próbowanie magii, to zdolność rozkwitu na każdej możliwej powierzchni etycznej i moralnej również, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż nieskuteczne są każde przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza www odczynianie klątw i uroków ezopark.com zobacz koniecznie.